Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych laserem frakcyjnym CO2

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: dożywotnio

Partia ciała: twarz

Inwazyjność: małoinwzyjny

Ilość powtórzeń: 1-6

Sposób działania: laser

2. Opis

Scahil zapewnia najwyższą skuteczność w likwidacji blizn potrądzikowych, poprawy jakości skóry i wytworzenia nowych struktur kolagenu. Nowatorskie rozwiązania z zakresu inżynierii medycznej, bogate doświadczenie producenta i wykonawstwo na najwyższym poziomie gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy z urządzeniem. Dopracowany tryb pracy frakcyjnej ogranicza bolesność zabiegu oraz skraca okres rekonwalescencji pacjenta.

3. Zastosowanie

Zabieg polecany jest szczególnie w celach:

likwidacji blizn potrądzikowych

4. Efekty

Efektem zabiegu jest wyraźnyredukcja blizy już po pierwszym zabiegu. Dla pełnego rezultatu należy zastosować serię zabiegów. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną. Rezultat jest stały.

5. Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem należy unikać słońca przez okres 2 tygodni oraz nie stosować leków (antybiotyków, leków antydepresyjnych) oraz ziół światłouczulających. Tydzień przed planowanym zabiegiem nie należy wykonywać zabiegów złuszczających skórę takich jak: peeling chemiczny oraz mikrodermobrazja.

W przypadku stosowania leków: antykoagulantów, sterydów, fotouczulających, należy je odstawić (jeśli to jest możliwe) 7 dni przed zabiegiem, a następnie można je stosować ponownie po 14 dniach po zabiegu

6. Przebieg zabiegu

Leczenie polega na wytwarzaniu mikroskopijnych uszkodzeń sięgających skóry właściwej. Działaniu lasera poddane są jedynie mikrostrefy, a pozostałe obszary zostają nienaruszone.

Energia cieplna dostarczona w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i tworzenia nowego kolagenu. Bardzo szybka i silna regeneracja jest możliwa dzięki temu, że każde uszkodzenie jest otoczone fragmentem nieuszkodzonej, zdrowej tkanki.

7. Przeciwwskazania

ciąża i karmienie piersią

nowotwory

choroby zakaźne

choroby autoimmunologiczne

choroby bakteryjne

świeża opalenizna

choroby układu krążenia

cukrzyca

stosowanie leków światłouczulających

8. Po zabiegu

Należy unikać nadmiernego nasłoneczniania oraz sauny. Niewskazane jest również korzystanie z siłowni, zajęć fitness oraz basenu. Skóra w tym czasie powinna być szczególnie nawilżana kremem.

Cennik

Usługa
Cena
Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 – Usuwanie blizn potrądzikowych - 1 zabieg
600,00 zł
Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 – Usuwanie blizn potrądzikowych - pakiet no limit
2000,00 zł