Oxybrazja

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: indywidualnie

Partia ciała: głowa, dekolt, szyja, twarz

Inwazyjność: nieinwazyjny

Ilość powtórzeń: 3-10

Sposób działania: technologia Hi-Tech

2. Opis

Rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

3. Efekty

Rezultaty oksybrazji to:

złuszczenie martwych komórek naskórka,

zmniejszenie rogowacenia skóry,

wygładzenie,

redukcja przebarwień, plam pigmentacyjnych,

spłycenie drobnych blizn potrądzikowych i zmarszczek,

bezbolesne oczyszczenie, redukcja i przyspieszenie gojenia stanów zapalnych skóry (wyprysków),

dotlenienie naskórka,

regulacja pracy gruczołów łojowych.

4. Przebieg zabiegu

W odróżnieniu od mikrodermabrazji diamentowej czy peelingu kawitacyjnego (z którymi często jest porównywana pod względem efektów) oksybrazja wykonywana jest praktycznie bezdotykowo. Na początku zabiegu klientka zakłada specjalne okulary ochronne. Następnie za pomocą specjalnego aparatu, przypominającego długopis (który kosmetyczka trzyma w odległości niespełna centymetra) w skórę pod ciśnieniem wtłaczany jest tlen, na skutek czego obumarłe komórki naskórka są niemal oderwane od skóry i usunięte. Zabieg jest bezbolesny, a dla wielu osób całkiem przyjemny ze względu na to, ze w trakcie aplikacji tlenu na skórę rozpylana jest mgiełka z rozpylonej soli fizjologicznej, dająca miłe uczucie odświeżenia.

5. Przeciwwskazania

przeziębienie

zapalenie zatok

zakażenia bakteryjne skóry (takie jak liszajec zakaźny), zakażenia wirusowe (brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny), zakażenia grzybicze skóry, nowotwory skóry, znamiona barwnikowe, naczyniaki jamiste

trądzik krostkowy, ropowiczy, skupiony

skłonność do powstawania keloidów

6. Powtórzenia

Efekty oksybrazji w postaci odświeżenia, oczyszczenia i poprawy kolorytu widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze rezultaty można uzyskać po wykonaniu serii 3–10 zabiegów z zachowaniem tygodniowej przerwy pomiędzy nimi.

Cennik

Usługa
Cena
Oxybrazja skóry głowy
150,00 zł
Oxybrazja twarz
150,00 zł
Oxybrazja twarz, szyja, dekolt
180,00 zł