Peeling kawitacyjny

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: indywidualnie

Partia ciała: dekolt, szyja, twarz

Inwazyjność: nieinwazyjny

Ilość powtórzeń: 3-6

Sposób działania: technologia Hi-Tech

2. Opis

Zasada działania peelingu kawitacyjnego opiera się na wykorzystaniu tzw. „fali elastycznej”, czyli serii drgań o częstotliwości 25.000 Hz, do „bombardowania” za pomocą specjalnej końcówki stymulatora, warstwy wody rozpylonej na powierzchni skóry. Tworzące się pod jej wpływem w wodzie mikroskopijne bąbelki gazowe są natychmiast rozrywane z olbrzymią siłą, a ich energia kinetyczna rozbija martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Poprzez ultradźwięki (falę elektromagnetyczną) powstaje proces kawitacji, dochodzi do bezinwazyjnego oczyszczania naskórka, usunięcia zalegających resztek kosmetyków i nadmiaru łoju (proces dezynfekujący). Komórki znajdujące się głębiej poddawane są działaniu fali o biostymulacyjnym charakterze (mikromasaż).

3. Efekty

Rezultaty peelingu kawitacyjnego to:

poprawa stanu skóry trądzikowej,

oczyszczenie skóry,

rozjaśnienie skóry,

ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż,

usuwanie martwych komórek, zaskórników.

Przebieg zabiegu

Na zabieg najlepiej przyjść bez makijażu. Kosemtolog, po oczyszczeniu skóry, nałoży serum i rozpocznie zabieg szpatułką produkującą fale ultradźwiękowe. Nie jest to bolesne, ale może łaskotać i drapać. Wrażenie, które odczuwamy na skórze, przypomina masowanie twarzy wibrującą szczoteczką elektryczną.

3. Przeciwwskazania

ciąża,

osteoporoza,

padaczka,

choroby tarczycy,

niewydolność krążenia,

zakażenia skóry,

metalowe implanty,

rozrusznik serca,

nowotwór.

4. Po zabiegu

Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry.

UWAGA! Po wykonaniu peelingu kawitacyjnego nie należy narażać złuszczonej skóry na działanie silnych promieni słonecznych.

5. Powtórzenia

Dla osób z cerą normalną, szczególnie tych dopiero zaczynających swoją przygodę z zabiegami, peeling może być zrobiony w ramach jednorazowej wizyty w celu odświeżenia skóry jesienią. Osoby z cerą problematyczną, aby uzyskać trwały efekt, powinny wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych, dwutygodniowych lub miesięcznych.

Cennik

Usługa
Cena
Peeling kawitacyjny twarz
150,00 zł
Peeling kawitacyjny twarz, szyja, dekolt
180,00 zł