Laserowe ujędrnianie ciała laserem Fotona

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: 12 miesięcy

Partia ciała: ciało

Inwazyjność: małoinwzyjny

Ilość powtórzeń: 1-3

Sposób działania: laser

2. Opis

Jest to szybki, prawie nieinwazyjny zabieg prowadzący do uzyskania widocznego i długotrwalego efektu liftingu skóry. Zabieg wykonywany jest laserem Fotona, który wykorzystuje nowoczesną technikę frakcjonowania, czyli mikrouszkadzania skóry. Wiązki lasera docierają poniżej powierzchni naskórka uszkadzając spojenia komórek. Zabieg ma na celu pobudzenie swoistych procesów regeneracyjnych skóry, co daje gwarancje skuteczności zabiegu.

3. Zastosowanie

Zabieg ujędrniania jest przeznaczony dla osób, które borykają się z problemem zbyt wiotkiej skóry lub chcą dodać jej sprężystości. W zależności od długości zastosowanej fali można uzyskać również efekt rozproszenia tkanki tłuszczowej co za tym idzie wyszczuplenia poddawanej zabiegowi części ciała.

4. Efekty

Skóra po zabiegu fotoodmładzania frakcyjnego regeneruje się w bardzo szybkim tempie, jednak przebudowa skóry przebiega zgodnie z wewnętrznymi, indywidualnymi dla każdego organizmu procesami regeneracji. Dlatego też, mimo że pierwsze efekty zabiegów widać już po kilku dniach, to pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach, a efekty optymalne uzyskuje się po około roku, po wykonaniu serii zabiegów. Ponieważ podczas jednego zabiegu naświetlane jest około 20-25% powierzchni leczonej skóry, rekomendacja poparta badaniami klinicznymi wskazuje jako optymalne przeprowadzenie serii około 3 zabiegów w odstępach czterotygodniowych.Dzięki takiej terapii przy pomocy lasera Dualis SP skóra Pacjenta staje się wyraźnie odmłodzona z efektem liftingu skóry, zmarszczki zostają wygładzone lub znacząco zmniejszone, znikają blizny, rozstępy, przebarwienia, plamy posłoneczne i starcze, zamykają się pory. laserowe

5. Przygotowanie do zabiegu

Nie należy opalać się ( słońce, solarium ) przez 4 tygodnie przed zabiegiem

Nie należy stosować zabiegów złuszczających skórę ( peeling ) przez tydzień przed zabiegiem

W przypadku stosowania leków: antykoagulantów, sterydów, fotouczulających, należy je odstawić ( jeśli to jest możliwe ) 7 dni przed zabiegiem, a następnie można je stosować ponownie po 14 dniach po zabiegu

Ogolić skórę maszynką 1 dzień przed zabiegiem, nie depilować wcześniej włosów woskiem, chemicznie czy wyrywać pensetą

Nie pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu

Zabieg wykonuje się na skórze czystej ( należy zmyć kosmetyki przed zabiegiem )

6. Przebieg zabiegu

Terapia laserem w celu zwiększenia napięcia powierzchni skóry na całej jej grubości. Szybkie i bezpieczne podgrzanie skóry koncentrujące się na dostarczeniu energii aż do tkanki podskórnej, skutkuje wyraźną poprawą napięcia skóry, a rezultacie efektem liftingu.

7. Przeciwwskazania

świeża opalenizna,

stosowanie samoopalacza,

leki i zioła światłouczulające

opryszczka,

niewyrównana cukrzyca,

padaczka, bielactwo i łuszczyca,

skłonności do bliznowacenia.

8. Po zabiegu

Pacjent może przez kilka dni po zabiegu odczuwać lekkie dolegliwości takie jak: pieczenie, uczucie gorąca, swędzenie skóry, ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach. Po zabiegu skóra może również stać się ciemniejsza. Niezmiernie ważna jest dbałość o ochronę skóry przed działaniem promieni słonecznych, stosowanie kremów z wysokimi filtrami a także unikanie bezpośredniej ekspozycji na słońce.

Personel wykonujący zabieg

Cennik

Usługa
Cena
Laserowe ujędrnianie ciała - 1 część ciała
649,00 zł
Laserowe ujędrnianie ciała - pakiet no limit
1799,00 zł