Endermologia - duża partia (uda, brzuch z boczkami) lub całe ciało (60 min)

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: 4-6 miesięcy

Partia ciała: nogi, plecy, ręce, motylki, uda, pośladki, ramiona, brzuch, szyja

Inwazyjność: nieinwazyjny

Ilość powtórzeń: 10-14

Sposób działania: technologia Hi-Tech

2. Opis

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, LPG® endermologie oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Opatentowana przez LPG® głowica zabiegowa umożliwiająca wysyłanie sygnałów do komórek daje nadzwyczajne rezultaty dla twarzy i ciała.

Oddziałując jednocześnie na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej), nowy patent (rolka i mechaniczna Kklapka współtworzące ssanie sekwencyjne) umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości). Kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

3. Zastosowanie

Endermologie® to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika mechanicznej stymulacji skóry, umożliwiająca reaktywację procesów komórkowych.

Równowaga pomiędzy produkcją i eliminacją tłuszczu jest naturalnym procesem regulowanym przez komórki zwane adipocytami. Pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia aktywność komórek ma tendencję do spowalniania, powodując przyspieszenie procesu odkładania się tłuszczu i zatykania naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologie® umożliwia zlokalizowanie obszarów skóry wymagających poprawy (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.) i precyzyjne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego rodzaju skóry.

duża partia - uda (wewnętrzna, zewnętrzna, góra oraz dół), brzuch+boczki (tył i przód)

mała partia - ramiona, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, boczki brzucha

W trakcie jednego zabiegu technika Endermologie® stymuluje komórki tłuszczowe (adipocyty) do rozpoczęcia naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej, nawet tej najbardziej opornej na aktywność fizyczną i diety (+70%). Jednocześnie mechaniczne oddziaływanie głowicy zabiegowej wzmacnia skórę, przywracając jej jędrność i napięcie.

Nowy czujnik Skin Alliance Identity pozwala na precyzyjne dopasowanie stymulacji do każdego rodzaju skóry: intensywność zabiegu jest optymalizowana w trosce o skórę pacjenta.

4. Efekty

Endermologia jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów na ciało na świecie. Zastosowania:

walka z cellulitem

wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry( po porodach oraz terapiach odchudzających)

odmłodzenie skóry twarzy i ciała

odchudzanie wygładzenie zmarszczek

rozluźnienie napiętych partii mięśni

usprawnienie przepływu krwi i limfy

eliminacja toksyn i nadmiaru płynów z organizmu

działanie przeciwobrzękowe

odblokowanie układu limfatycznego

przyspieszenie przemiany materii

mechaniczne złuszczanie naskórka

regeneracja skóry po operacjach

Zabiegi Endermologii powinny być wykonywane w serii. Nowe urządzenie Endermologie Alliance to zdecydowanie szybsze efekty – widoczne już po trzech zabiegach oraz zupełnie nowa głowica integrująca działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające w jednym. W zależności od problemu zaleca się serie od 10 do 14 sesji zabiegowych. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po pełnej serii zabiegów efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego Endermologia uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Efekty stosowania zabiegów Endermologie LPG ALLIANCE są spektakularne i potwierdzone setkami badań klinicznych. Średnie efekty jakie udało się uzyskac na reprezentatywnej grupie Pacjentek są imponujące:

likwidacja cellulitu 99%

ujędrnienie 71%

wcięcie w talii -5,2 cm

wygładzenie cellulitu 67%

wygładzenie zmarszczek 87%

Dodatkowym efektem endermologie jest eliminacja toksyn z organizmu, poprawa krążenia krwi i limfy. Dzięki temu po endermologii Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

5. Przygotowanie do zabiegu

Endermologia nie wymaga ze strony Pacjenta wcześniejszych przygotowań.

6. Przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa około 30 minut Pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endremologicznego. Endermowear LPG® to wyjątkowy kostium do zabiegów umożliwiający masaż głęboki tkanki i jej odpowiednie uwidocznienie podczas zabiegów endermologie®. Lekka i oddychająca skóra dzięki temu osobistemu kostiumowi umożliwiają bardziej intensywne odczucia i gwarantują idealny komfort zabiegówEndermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii. Bowiem endermologia nie jest niczym innym jak kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.

7. Przeciwwskazania

ciąża i okres laktacji,

żylaki,

aktywna choroba nowotworowa.

8. Po zabiegu

Nie ma szczególnych zaleceń pozabiegowych, aczkolwiek dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu – najlepiej w okresie zabiegów spożywać około 2,5 litra wody dziennie.

Cennik

Usługa
Cena
Endermologie – 10 zabiegów całe ciało / duża partia (60min)
2199,00 zł
Endermologie – 14 zabiegów całe ciało / duża partia (60 min)
2999,00 zł
Endermologie – 1 Zabieg całe ciało / duża partia (60min)
299,00 zł
Kombinezon do zabiegów
120,00 zł

Przygotowanie