Karboksyterapia - cienie i worki pod oczami

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: 6-12 miesięcy

Partia ciała: oczy

Inwazyjność: małoinwzyjny

Ilość powtórzeń: 6-10

Sposób działania: technologia Hi-Tech

2. Opis

Przełomowa w medycynie estetycznej karboksyterapia, czyli leczenie tzw. "cudownym gazem" - dwutlenkiem węgla, daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.

Karboksyterapia wypełnia CO2 przestrzenie tuż pod powierzchnią skóry, przez co organizm interpretuje to jako deficyt tlenu i odpowiada zwiększeniem przepływu krwi i czynników wzrostu. Taki napływ tlenu i składników odżywczych, poprawia krążenie i stymuluje odbudowę komórkową.

3. Zastosowanie

Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturu oczu uruchomionych zostaje wiele mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednym z nich jest stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu neowaskularyzacji oraz działanie lipolityczne. Zabieg Karboksyterapii zalecamy w przypadku walki z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu.

4. Efekty

Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, Karboksyterapia pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana właśnie słabą cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej. Dodatkowo stymuluje produkcje kolagenu poprawiając kondycję skóry.

Okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesny przebieg oraz krótki czas trwania. Po 10 minutach można wrócić do codziennych zajęć, bez siniaczków czy podrażnienia.

Zabieg Karboksyterapii dedykowany jest zarówno Paniom jak i Panom.

Czas i liczba zabiegów uzależnione są od ich celu, a także okolicy ciała, jakiej dotyczy kuracja. Iniekcje trwają od kilku minut do pół godziny. Seria to zwykle 6–10 sesji, po 2 w tygodniu.

5. Przygotowanie do zabiegu

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania

6. Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu tępe ciśnienie odczuwalne jest przez 2-4 minut. Skóra może być nieco podrażniona co wspomaga proces produkcji kolagenu. U pacjentów mogą wystąpić niewielkie zasinienia.

Karboksyterapia jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry, bez znacznego bólu i efektów ubocznych. Można odmłodzić skórę jedną z najbardziej skutecznych metod osiągając znaczną poprawę elastyczności w ciągu 2-6 miesięcy po efektywnej stymulacji kolagenu wówczas remodelling staje się widoczny. Konsultacja lekarska przed rozpoczęciem zabiegu jest konieczna.

7. Przeciwwskazania

hemofilię, chorobę Willebrand`a, zaburzenia w gojeniu

anemię zaawansowaną

ciężkie choroby płuc, serca, nerek, układu odpornościowego

epilepsję

nowotwory

jaskrę

infekcje bakteryjne

opryszczka w II i III fazie

trądzik różowaty aktywny

ciąża i laktacja

8. Po zabiegu

W trakcie serii zabiegów nie należy skorzystać z: opalania i solarium (minimum 7 dni od zabiegu), sauny, łaźni, gorących kąpieli, jaccuzi, basenu. W ciągu 24 h należy ograniczyć wysiłek fizyczny.

Cennik

Usługa
Cena
Karboksyterapia - Cienie pod oczami, sińce, zmarszczki wokół oczu – 1 zabieg
150,00 zł
Karboksyterapia - Cienie pod oczami, sińce, zmarszczki wokół oczu – Pakiet 4 zabiegów
500,00 zł
Karboksyterapia - Cienie pod oczami, sińce, zmarszczki wokół oczu – Pakiet 6 zabiegów
700,00 zł