Karboksyterapia - likwidacja tkanki tłuszczowej

Opis

1. Podstawowe

Utrzymanie efektu: 6-8 miesięcy

Partia ciała: ciało, szyja, twarz

Inwazyjność: małoinwzyjny

Ilość powtórzeń: 10

Sposób działania: technologia Hi-Tech

2. Opis

Przełomowa w medycynie estetycznej karboksyterapia, czyli leczenie tzw. "cudownym gazem" - dwutlenkiem węgla, daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.

Karboksyterapia wypełnia CO2 przestrzenie tuż pod powierzchnią skóry, przez co organizm interpretuje to jako deficyt tlenu i odpowiada zwiększeniem przepływu krwi i czynników wzrostu. Taki napływ tlenu i składników odżywczych, poprawia krążenie i stymuluje odbudowę komórkową.

Dodatkowo komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na karboksyterapię. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częściowo przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Skutkuje to uruchomieniem lipolizy (rozpad tłuszczu).

Zwiększone ukrwienie w obszarze zabiegowym nasila drenaż limfatyczny, poprawia metabolizm i przyspiesza wydalanie uwolnionego tłuszczu.

Karboksyterapia prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki.

Dodatkowo obserwujemy pełną rewitalizacje i odmłodzenie skóry, która staję się bardziej napięta i wygładzona. Stąd też Karboksyterapia jest idealną metodą walki z cellulitem, który jest pewnego rodzaju zespołem objawów, bowiem dotyczy nie tylko nierówności tkanki tłuszczowej ale również zatrzymaniem wody i obrzękiem, często także brakiem jędrności skóry i jej niezdrowym kolorytem. W wyniku iniekcji CO2 rozluźniają się struktury cellulitowe, pod wpływem ciśnienia gazu wykruszają się zwłókniałe przegrody międzykomórkowe, zwiększa się przepływ krwi a tym samym tkanka uprzednio objęta cellulitem, zyskuje nowe życie i wygląd.

3. Zastosowanie

Usuwanie miejscowych złogów tłuszczu.

4. Efekty

Likwidacja tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki

odnowa komórek skóry,

skóra ulega wygładzeniu i ujędrnieniu,

dotlenienie skóry,

poprawa mikrokrążenia,

stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

5. Przygotowanie do zabiegu

Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania.

6. Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu tępe ciśnienie odczuwalne jest przez 2-4 minut. Skóra może być nieco podrażniona co wspomaga proces produkcji kolagenu. U pacjentów mogą wystąpić niewielkie zasinienia. Zazwyczaj, na twarz zalecane są 4-6 sesji Karboksyterapii, każda trwa 30 minut, Sesje powinny się odbywać co 2-4 tygodnie.

Karboksyterapia jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry, bez znacznego bólu i efektów ubocznych. Można odmłodzić skórę jedną z najbardziej skutecznych metod osiągając znaczną poprawę elastyczności w ciągu 2-6 miesięcy po efektywnej stymulacji kolagenu wówczas remodelling staje się widoczny. Konsultacja lekarska przed rozpoczęciem zabiegu jest konieczna.

7. Przeciwwskazania

hemofilię, chorobę Willebrand`a, zaburzenia w gojeniu

anemię zaawansowaną

ciężkie choroby płuc, serca, nerek, układu odpornościowego

epilepsję

nowotwory

jaskrę

infekcje bakteryjne

opryszczka w II i III fazie

trądzik różowaty aktywny

ciąża i laktacja

8. Po zabiegu

W trakcie serii zabiegów nie należy skorzystać z: opalania i solarium (minimum 7 dni od zabiegu), sauny, łaźni, gorących kąpieli, jaccuzi, basenu. W ciągu 24 h należy ograniczyć wysiłek fizyczny.

Cennik

Usługa
Cena
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej– Brzuch - 1 zabieg
200,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej– Nogi - 1 zabieg
200,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej– Podbródek - 1 zabieg
150,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej– Podbródek - Pakiet 5 zabiegów
650,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej– Podbródek - Pakiet 8 zabiegów
900,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej - Brzuch - 10 zabiegów
1500,00 zł
Karboksyterapia - Likwidacja tkanki tłuszczowej - Nogi - 10 zabiegów
1500,00 zł