Implantacja przezpachowa - idealne piersi bez widocznych blizn

Implantacja przezpachowa - idealne piersi bez widocznych blizn

Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swoich piersi, czy to z powodu asymetrii, małego rozmiaru, czy też niewłaściwych proporcji. Na szczęście prężnie rozwijająca się chirurgia plastyczna może spełnić ich marzenie o posiadaniu idealnego biustu.
April
11

baner_implantacja_przezpachowa

IMPLANTY PIERSI BEZ BLIZN – IMPLANTACJA PRZEZPACHOWA W ALLESTETIS

Obecnie wszczepienie implantów powiększających piersi, nie musi wiązać się ze szpecącymi trwałymi bliznami. Naszym pacjentkom oferujemy najbardziej wysublimowaną technicznie metodę powiększania piersi implantami poprzez cięcie przez pachę, którego efektem są naturalne pełne „piersi bez skazy”.

 

Jak wygląda zabieg powiększanie piersi implantami przez pachę?

 Chirurg tworzy specjalny tunel, przez który zostaje wprowadzony implant do wypreparowanej kieszeni. Tą drogą można osadzić wkładkę pod mięśniem lub pod gruczołem. Stosowanie metod podmięśniowych ma wiele zalet – daje grubsze pokrycie tkankowe implantu, powoduje lepsze ukrwienie wokół niego, a tym samym zmniejsza ryzyko wytworzenia twardych blizn wokół implantu. Implanty silikonowe mogą być umieszczone przez minimalne nacięcia dzięki zastosowaniu specjalnego lejka – tuby.

Nowoczesne implanty piersi można umieścić pod gruczołem wykonując jedne z trzech podstawowych nacięć : wokół brodawki, tzw. aureoli, wzdłuż bruzdy podpiersiowej lub pod pachą.

powiekszaniepiersi_naciecia

1) Cięcie wokół otoczki sutkowej

Nacięcie wokół brodawki daje pacjentce pozorne ukrycie blizny, ponieważ skóra na otoczce brodawki ma ciemniejszą, maskującą barwę. Takiego rodzaju nacięcie może wywołać blizny gruczołu piersiowego i w konsekwencji uniemożliwić karmienie piersią. Dlatego metoda ta nie jest rekomendowana dla przyszłych mam.

2) Cięcie pod piersią

Jest metodą powiększania piersi jest wszczepienie implantu poprzez nacięcie wzdłuż fałdu piersiowego. Stosuje się je przy wszystkich metodach umiejscawiania implantu. Niestety, nacięcie to ma długość około 5 cm, a zatem blizna po nim pozostaje dość duża.

3) Cięcie pod pachą

Trzecia metoda polega na ukryciu cięcia pod pachą.

 • To najlepszy wybór dla kobiet, które chcą mieć idealne piersi bez widocznych blizn.
 • Blizna w dole pachowym jest prawie niewidoczna już po około roku.
 • Zaletą tej metody jest niewątpliwie zmniejszone do minimum ryzyko utraty czucia w brodawce.
 • Zabieg tą metodą polecany jest kobietom z małym biustem, ale również tym, u których nastąpiły niekorzystne zmiany jędrności lub kształtu piersi związane z utratą wagi, ciążą i okresem karmienia lub zwyczajnie procesem starzenia się. Ale przede wszystkim jest to metoda dla kobiet, które nie chcą mieć na swoich piersiach szpecących blizn.

 powiekszenie_piersi_2powiekszenie_piersi_3

Implantacja przezpachowa - implanty piersi bez blizn

Tylko najbardziej doświadczeni specjaliści mogą podjąć się tego zabiegu, ponieważ implant wprowadzany jest przez mały, około 3 cm otwór. W Allestetis tego typu zabiegi wykonuje wybitny chirurg plastyk dr n.med. Dominik Boligłowa.

boliglowa_dominik_fb
Absolwent prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore w Rzymie (Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”). Podczas specjalizacji wykonał samodzielnie 1788 udokumentowanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Taka liczba z pewnością wpływa na swobodę i precyzję posługiwania się narzędziami chirurgicznymi. A precyzja w zawodzie chirurga plastycznego jest nie do przecenienia.

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE O PIĘKNYM BIUŚCIE BEZ BLIZN RAZEM Z ALLESTETIS!

 Masz pytania stosownie zabiegu powiększenia piersi lub innych zabiegów chirurgii plastycznej? Zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki. W Allestetis w Nowy Targu oferujemy Pacjentom pełen wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.  Zapisy pod numerem +48 18 265 74 88

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ALLESTETIS?

 • Nowoczesna placówka, wyposażona w innowacyjny sprzęt najnowszej technologii oraz usługi według aktualnych odkryć medycznych
 • Kadra medyczna na światowym poziomie
 • Operacje plastyczne na zgodne z najwyższymi standardami europejskimi
 • Dobór najlepszych metod rozwiązania problemu
 • Ciągły rozwój kadry, uczestnictwo w licznych kursach i seminariach, wdrażanie najnowszych rozwiązań medycznych i technologicznych
 • Życzliwa i pomocna obsługa oraz miła atmosfera
 • Prywatność, dopasowanie do indywidualnych wymagań pacjenta, najwyższy komfort wizyty i pobytu w placówce
 • Pełna dyskrecja i najwyższy profesjonalizm


header_chirurgia_plastyczna

          

Wróć do sekcji: Aktualności