DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA NO LIMIT* TYLKO 2999 ZŁ!

WIELKA MEGA PROMOCJA W ALLESTETIS! DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET „NO LIMIT” W SUPER CENIE – TYLKO 2999 ZŁ (CENA REGULARNA 4999 ZŁ)! POSPIESZ SIĘ, PROMOCJA TRWA TYLKO 2 TYGODNI!

depilacja_sierpien

NAJLEPSZY NA ŚWIECIE LASER DO DEPILACJI TYLKO W ALLESTETIS! 

ALLESTETIS jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS. Laser Vectus jest najnowocześniejszą dostępną na rynku światowym metodą depilacji laserowej. Pozwala na skuteczne, bezbolesne i błyskawiczne uzyskanie oczekiwanych efektów. 


DLACZEGO VECTUS? 

1. Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty 
VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania. Nie bez powodu jest stosowany w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce.  

2. Depilacja możliwa przez cały rok 
Laser VECTUS został wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny SkinTel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry, bez ryzyka słabszych rezultatów, dzięki czemu można depilować się niezależnie od pory roku i koloru włosa.  

3. Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa 
Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia pacjenta, dlatego jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji, ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny.  


PAKIETY NO LIMIT - BO NIGDY NIE WIESZ, ILE WYSTARCZY :) 

Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej liczby zabiegów, które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8). Dlatego ALLESTETIS oferuje swoim pacjentom pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. 

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI! TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA PAKIET „NO LIMIT” TYLKO 2 999 zł (cena regularna 4 999 zł)! 

Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów! Allestetis to profesjonalny zespół, wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki i certyfikowany sprzęt. To wszystko razem oraz miła atmosfera, są gwarancją efektywnych zabiegów i Twojego zadowolenia.  Wróć do sekcji: Aktualności