BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA DO -50%

BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

TYLKO W SIERPNIU masz okazję skorzystać z rabatu AŻ DO -50% na wszystkie zabiegi HIFU ULTRASKIN II ABSOLUTE w naszej klinice! 

HIFU Ultraskin II Absolute (High Intensity Focused Ultrasound) to nowość światowej medycyny estetycznej wykorzystująca skupione ultradźwięki w celu poprawy kondycji skóry twarzy i ciała.

facebook_ultraskin

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA HIFU ? 

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które dzięki silnemu zogniskowaniu pozwalają indukować powstanie drobnych punktów koagulacji na wybranych głębokościach, bez naruszania ciągłości naskórka. Dzięki zastosowaniu aplikatorów o różnej głębokości koncentracji fali, HIFU oddziałuje m.in. w warstwie SMAS, warstwie skóry właściwej, a teraz także w tkance podskórnej.


WŁAŚCIWOŚCI

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała 
Tylko 1 zabieg 
Wszystkie partie ciała 
Mniejsza bolesność zabiegu 
Postępujące rezultaty 
Długotrwały efekt 
Zabiegi przez cały rok 
Bez rekonwalestencji 
Nowość światowej medycyny estetycznej

Więcej o zabiegach ULTRASKIN II ABSOLUT na ciało:  https://allestetis.pl/oferta/zabieg/ultraskin-ii-absolute-likwidacja-tkanki-tluszczowej
Więcej o zabiegach ULTRASKIN II ABSOLUT na twarz:  https://allestetis.pl/oferta/zabieg/ultraskin-ii-absolute-nieinwazyjny-lifting-twarzy


PERSONEL WYKONUJĄCY ZABIEG 
▫️lek. Izabela Chramiec Francuz 
▫️lek. Katarzyna Król - Jędraga
▫️kosmetolog Paulina Fryźlewicz
▫️kosmetolog mgr Kinga BogaczWróć do sekcji: Aktualności