Niezwykle skuteczna i praktycznie bezinwazyjna - liposukcja wodna Body Jet EVO

Niezwykle skuteczna i praktycznie bezinwazyjna - liposukcja wodna Body Jet EVO

Odsysanie tłuszczu przy pomocy wody jest teraz możliwe także na Podhalu. W Nowym Targu, w klinice Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej ALLESTETIS liposukcję wodną wykonuje się z wykorzystaniem najnowocześniejszego urządzenia - Body Jet Evo. Marzysz o zrzuceniu zbędnej tkanki tłuszczowej, ale boisz się niedogodności związanych z zabiegiem? Zapomnij o obawach – liposukcja Body Jet jest szybka i praktycznie bezinwazyjna, a efekty widoczne w znacznie krótszym czasie, aniżeli w przypadku tradycyjnej liposukcji. A to jeszcze nie wszystko - do końca lutego trwa superpromocja cenowa!
January
07

LIPOTRANSFER, CZYLI „DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU”

Zabiegi z użyciem sprzętu Body Jet wykonywane są już od kilku lat, wykorzystując naturalną siłę roztworu wodnego, który dosłownie wypłukuje zbędną tkankę tłuszczową. Metoda umożliwia także wykorzystanie usuniętej tkanki jako materiału wypełniającego, np. do powiększenia biustu, albo modelowania wszelkiego rodzaju ubytków (np. po mastektomii) lub wygładzania zmarszczek. Krótko mówiąc, pozbywamy się tłuszczu z miejsc, w którym go nie chcemy i umieszczamy w miejscach, w których jest przydatny. Czy nie od zawsze o tym marzyliśmy?  


WYGODA I SZYBKIE EFEKTY - Body Jet EVO

Liposukcja wodna, to dobre wyjście na pozbycie się tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w miejscach trudnych do poprawienia tradycyjnymi metodami, np. w obrębie talii lub ud. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie wymaga hospitalizacji, a pacjent już po kilku dniach może wrócić do codziennego rytmu dnia. Samo odsysanie trwa krócej niż w przypadku operacji, a pacjent może uczestniczyć w zabiegu i konsultować z lekarzem jego przebieg. Jeśli zdecydujemy się jednocześnie na przeniesienie tłuszczu w inne miejsce, na przykład do piersi, oba zabiegi wykonuje się jednocześnie.


BEZPIECZEŃSTWO I DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

Body Jet EVO pozwala na całkowite wyeliminowanie mechanicznych uszkodzeń tkanek wewnętrznych, ponieważ tłuszcz jest „wypłukiwany”. Pozwala to na błyskawiczną rekonwalescencję pacjenta po zabiegu. Ponadto nie ma zagrożenia, iż powstaną nierówności podskórne po zabiegu, jak to czasem ma miejsce w przypadku metod tradycyjnych.
Zabieg poprzedzają konsultacje, podczas których ustala się z chirurgiem jego zakres i ewentualne powtórne wykorzystanie odessanej tkanki. Nasz specjalista, dr n. med. Dominik Boligłowa  wykonał setki zabiegów urządzeniem Body Jet EVO, dzięki czemu może wesprzeć pacjenta doświadczeniem w kwestii pożądanych efektów końcowych.


DO KOŃCA LUTEGO BODY JET EVO 20%TANIEJ

Wszystkie osoby, które zakwalifikują się na liposukcję BodyJet EVO do końca lutego 2019, będą mogły skorzystać z promocji w wysokości 20% na całość wykonanych usług. Zabieg będzie można wykonać do 3 miesięcy od daty kwalifikacji. Po konsultacji i ustaleniu planu leczenia pacjent sam zdecyduje, kiedy podda się wymarzonej przemianie.
Wróć do sekcji: Aktualności