NOWOŚĆ! OPERACJE PLASTYCZNE NA RATY 0%

NOWOŚĆ! OPERACJE PLASTYCZNE NA RATY 0%

Marzysz o operacji plastycznej, ale nie masz na nią gotówki? Nie musisz! Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia. Od teraz za zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej wykonywane w Klinice Allestetis w Nowym Targu można płacić w ratach 0%.
April
19
Naturalne piękno trzeba czasami wyeksponować przy pomocy odpowiedniego zabiegu plastycznego. Często delikatna, drobna korekta lub minimalne poprawienie defektów ciała wystarczy, aby uzyskać rewelacyjne efekty. W Allestetis można skorzystać z usług najlepszych chirurgów plastycznych z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w konkretnych kategoriach zabiegowych.

Ceny operacji plastycznych wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. I choć nie jest to mało, to operacje dają na tyle zadowalające efekty, że pacjenci nie żałują wydanych pieniędzy. Jednak wciąż wiele osób, które podjęły decyzję o wykonaniu zabiegu, odkłada w czasie realizację swoich zamierzeń przez wzgląd na cenę i brak wolnych środków. I tak lifting twarzy, plastyka nosa lub powiększanie piersi pozostaje w sferze odległych planów…

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów, wprowadziliśmy pilotażową ofertę finansowania zabiegów za pomocą wygodnych rat 0%, nawet przez 30 miesięcy! Ponadto, oferujemy karencję w rozpoczęciu spłaty rat – możesz wykonać operację już dziś, a rozpocząć spłatę rat za 3 miesiące! Dzięki temu nasza oferta operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej staje się dostępna dla każdego.


JAKIE ZABIEGI Z OFERTY ALLESTETIS SĄ OBJĘTE OFERTĄ RATALNĄ?
Ze względu na to, że jest to nowatorski produkt w kraju, oferta dotyczy tylko wybranych zabiegów chirurgii plastycznej. Jednak oferta będzie stopniowo rozszerzana o kolejne produkty. W chwili obecnej ofertą objęte są wszystkie zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej z wyłączeniem zabiegów liposukcji, pełnego liftingu twarzy oraz wymiany implantów piersi.

raty_artykul_2



JAK WYGLĄDA PROCES ZAKUPU USŁUGI?
Aby zapisać się na zabieg należy skontaktować się z naszym koordynatorem zabiegowym, który ustali z Państwem szczegóły dotyczące zabiegu oraz warunki finansowe operacji. Wstępna kwalifikacja na zabieg odbywa się na podstawie zdjęć przesłanych koordynatorowi. Ostateczne dopuszczenie do zabiegu nastąpi po przybyciu do naszej placówki w dniu zabiegu. Ponieważ będzie to pierwszy faktyczny kontakt z lekarzem, może on zaproponować inny proces leczenia. Jeżeli istnieje możliwość przyjazdu do naszej placówki dwa razy, możemy umówić wcześniejsza wizytę i potwierdzić propozycję leczenia wcześniej.


CHIRURGIA PLASTYCZNA ZARÓWNO DLA KOBIET, JAK I MĘŻCZYZN

Z oferty zabiegów chirurgii plastycznej korzystają przede wszystkim kobiety. Ciągła troska o piękne ciało, dążenie do eliminacji zmarszczek i pozbycia się zbędnych kilogramów, to główne czynniki wpływające na decyzję o zabiegu. Jednak dane statystyczne dotyczące operacji plastycznych wśród panów przełamują klasyczny podział płci, dotyczący dbania o urodę. Jak się okazuje, coraz więcej mężczyzn poddaje się różnym zabiegom chirurgii plastycznej. Nie są to tylko osoby ze świata mediów i showbiznesu, ale także ci, którzy dbają o zdrowie i są mocno skupieni na swoim wyglądzie. Jakie zabiegi wiodą prym wśród panów? To przede wszystkim korekcja uszu i nosa, lifting twarzy oraz powiększania penisa. Po zabiegu panowie czują się pewniej, młodziej i wzrasta ich samoocena.


Chcesz uzyskać więcej informacji na temat wymarzonej operacji na raty 0%?

Skontaktuj się z nami! Wyślij email na adres operacje@allmedica.pl lub zadzwoń do koordynatora zabiegowego pod numer +48 530 387 207,  aby otrzymać bezpłatną informację na temat zabiegu i możliwości jego sfinansowania, nawet jeśli dopiero planujesz zabieg. Mając zapewnione bezpieczne i wygodne finansowanie możesz skupić się wraz z lekarzem wyłącznie na realizacji optymalnego wariantu zabiegu.


Raty 0% w Allestetis to:
  • gwarancja najniższej raty
  • nawet na 30równych rat
  • nawet 3 miesiące karencji
  • prosta i szybka procedura
Wróć do sekcji: Aktualności